Ексклузивно: Ова е новиот дечко на Адријана Лима!

Лима ја пронајде својата нова љубов! Една од најубавите жени на светот Адријана Лима (33) има нов дечко. Таа дефинитивно го преболела нејзиниот поранешен маж Марко Јариќ и веќе два месеци ужива со светскиот познат ди-џеј Седрик Џервејзо (35) од Франција, кој живее на Мајами. 

 

 

09.05.2014 - 18:15
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега