ФОТО: Ана Николиќ на настап се појави речиси гола

Српската пејачка Ана Николиќ присуствуваше на отварање на новата сезона на спалв „River“каде се појави речиси гола.

На неа имаше мрежаст фустан под кој јасно се гледаше нејзината црна долна облека.

09.05.2014 - 16:36
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега