ВИДЕО: Водителка за малку ќе си пукаше во глава среде емисија

Водителката Сара Харис се што требаше да направи е да му го даде пневматскиот  пиштол  за шајки на јасновидецот Ентони Ле, но таа го насочи пиштолот директно во главата и предизвика хаос во студиото.

09.05.2014 - 14:48
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега