Газда Паја утре ќе го запали Скопје

Српскиот рапер Газда Паја утре ќе одржи концерт во Скопје.

Газда Паја Скопје ќе го размрда со своите најпознати хитови “Чке Београдске”, “Мрдај ту ствар” и многу други, Газда Паја ќе ја забавува македонската публика на отворањето на нов клуб( поранешен “Social Club”, до кафе бар “Тренд”, во центарот на Скопје).

Па ако сакате добра забава можете да го посетите овој настан.

09.05.2014 - 14:31
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега