ВИДЕО: Девојчето кое ја занеме Џенифер Лопез

Започна снимањето на 13-та сезона на американскиот Идол каде и овој пат феноменалниот избор на кандидати ја прави забавата возбудлива.

Пред само 2 дена на сцената се претстави младата Jena Irene, која ги воодушеви судиите со изведбата на I Can’t Help Falling in Love With You.

Необичната изведба најмногу и се допадна на прекрасната Џенифер Лопез, која беше блиску до солзи, а своето одушевување најдобро го искажа со искрениот бакнеж и прегратка веднаш по настапот.

Погледнете...

 

 

09.05.2014 - 14:15
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега