ФОТО: Легна пред возилото на Пајак службата - не ве пуштам да ми го земете автомобилот

Маж легна пред возилото на Пајак службата и недозволуваше да го однесат неговиот автомобил откако претходно, бил казнет за погрешно паркирање. Настанот се случил утрово во Пула Хрватска. Како што пишуваат хрвтските медиуми, возачот на автомобилот си ја залужил казната бидјеќи се паркирал на место резервирано за инвалиди.

09.05.2014 - 13:59
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега