Познат пејач не и дозволува на ќерка си да излегува и да се шминка!

Познатиот пејач Харис Џиновиќ е многу строг кога станува збор за улогата на родител. Неговата сопруга Мелина изјави дека тој не и дозволува на својата ќерка да се шминка, и дека најверојатно првото излегување ќе го доживее на 20 години.

- Не сум јас виновна туку Харис. Тој сака нашата ќерка што е можно подолго да остане дете, и затоа не купуваме градник и шминка. Малку ми е жал, зошто се чини дека прв пат ќе излезе на 20 години, вели сопругата.

 

09.05.2014 - 12:53
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега