Тамара на Facebook: Повеќе не треба да учествуваме на Евровизија

09.05.2014 - 12:18
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега