Васовски до Миркуловски: Ова не ти доликува

 

Реакцијата на Васовски следи по вчерашниот пост на Миркуловски на Facebook по победата на Металург над Вардар

09.05.2014 - 12:12
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега