Му го уништиле Мерцедесот - непријатно изненадување за скопјанец во Солун

Во вторникот на Граничниот премин “Богородица“, Х.Ц. од  Скопје, пријавил дека во Солун, истиот ден предната регистарска таблица му била ишарана со црн спреј. Една црна линија со спреј му била направена и на предната страна од возилото марка“мерцедес” со скопски регистарски ознаки.

Пријавителот настанот не го пријавил на грчката полиција.

09.05.2014 - 12:04
Фото: 
фемина
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега