ВИДЕО: Преслатко детенце разговара со своето куче- ќе ви го разубави денот

Слатко мало детенце кое води невообичаен разговор со разиграна Сибирска хаска.

Разиграната двојка совршено се разбира меѓу себе во исто време - е преполна со радост.

Ова видео  покажува  како деца и миленичињата може да бидат најдобри пријатели.

09.05.2014 - 11:55
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега