ВИДЕО: Фатен на дело - екс-министер од опозицијата снимен како прима мито од 3000 долари

На видеото кое денеска се врти на српските медиуми може да се види Слободан Вукашинович, поранешен министер за образование и спорт во владата на Воислав Коштуница во периодот од 2004 до 2007 година. Тој е снимен додека прима мито од 3000 долари од непознат маж. 

09.05.2014 - 11:47
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега