Дух фати човек за нога и го турна на земја - снимка од која ќе ви заледи крвта (ВИДЕО)

На безбедносните камери во некоја зграда на непозната локација се појави снимка од која застанува здивот.

Додека еден човек си одеше по ходникот, од никаде се појави дух, го фати за нога, го турна на земја и го влечеше по ходникот. По коментарите на видеото велат дека станува ова за монтажа а други пак дека е веродостојно.

Погледнете...

06.05.2014 - 11:21

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега