ВИДЕО: Ужас во Украина - скокаат од запалената зграда долу ги тепаат со палки

Страшни снимки од Украина. По пожарот во зградата во Одеса во која загинаа 40 проруски активисти излегуваат снимки кои ја шокираат јавноста. Иако властите објавија дека сите демонстранти загинале во пожарот, од снимките се гледа дек дел од ни скокале од прозорците а долу ги чекале Украини кои пукаат во нив, а на оние кои ќе останат живи им пресудуваат со палки.

05.05.2014 - 23:39

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега