Во Македонија среде мај провејува и снег - погледнете ги овие неверојатни моментални температури

 

05.05.2014 - 22:33

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега