ВИДЕО:Кога Џамбо ќе даде гол - погледнете ја оваа мајсторија на голманот на Вардар

Голманот на Вардар, Страхиња Милиќ го изненади својот колега на голот на Пелистер и го совлада од своите 6 метри. 

Вардар го победи Пелистер среде Битола со 28:24.

05.05.2014 - 21:24

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега