Претепан ученик од АСУЦ

Шеснаесет годишен ученик од средното училиште АСУЦ „Боро Петрушевски“ попладнево околу 14  часот бил физички нападнат.

Момчето било нападнато од група соученици.

Полицијата работи на случајот.

05.05.2014 - 16:03

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега