ВИДЕО: Нема да верувате дека во ова око пишува љубов

Можеби нема да верувате но ова не е ниту алергија ниту тетоважа.

Жената неодамна направила тест на очите чии резултати биле одлични. Само станува збор за крвен сад кој има несекојдневна форма во облик на зборот love- љубов.

05.05.2014 - 13:44

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега