Татковата љубов е бескрајна- видео кое ќе ви го стопи срцето

Речиси секој родител ја користи секоја прилика на некој начин да ги документира деловите од животот на своето дете, а таткото кој денес ќе го запознаете го направил тоа доста импресивно.
Ја снимав својата ќерка секоја седмица во текот на изминатите 14 години – изјавил Франс на кого поради неговото дело му симнуваме капа.

05.05.2014 - 13:33

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега