ФОТО: Кога ќе се сретнат сегашната и поранешната девојка...

Сегашната девојка на Леонардо ди Каприо, Тони Гарн,  наводно се преселила кај  него, а за време на една забава, весело позирала со неговата поранешна девојка Жизел.

Погледнете...

05.05.2014 - 12:52

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега