ВИДЕО: Кога претставата во циркус ќе се претвори во хорор

 

Девет лица се повредени по несреќа во циркус во САД. Платформата на која што акробатите ја изведувале својата точка попуштила и паднала од поголема висина. 

Видеото може да вознемири некои читатели.

 

04.05.2014 - 22:19

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега