ФОТО: Што се случува - десетици лежат на улица во центарот на Струга

Фотографии на кои млади девојки и момчиња лежат како мртви на плочникот од чаршијата во Струга.

Истото се случи пред само два дена и во Охрид.

Минувачите со чудење ја гледаат оваа несекојдневна и малку морбидна глетка низ градот, а до овој момент нема информација за што станува збор.

 

Ohrigani.mk

03.05.2014 - 21:39

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега