Девојките сакаат „лоши“ момци- еве зошто

Лошите момци ги сметаат за пострасни во кревет – иако ова не е секогаш така, судејќи по изгледот девојките ги сметаат лошите момци за страсни љубовници.

Ги привлекуваат тетоважи и мотори – која девојка не посакува момче на мотор, во кожна јакна и тетоважи на мускулите? Не постои таква девојка. Тоа им оди во прилог на лошите момци.

Сакаат авантури – џентлменот секогаш ќе се труди воодушеви девојката со резервација во најдобриот ресторан во Париз, но, таа секогаш ќе биде повеќе воодушевена од лошото момче кое ќе ја одведе на скокање со падобран или брзо возење со неговиот мотор.

Девојки, кој е вашиот став за „лошите“ момчиња?

 

03.05.2014 - 14:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега