ФОТО: Ечи химната на ВМРО-ДПМНЕ - Кичево слави

ВМРО-ДПМНЕ  почна да слави и во Кичево. И покрај дождот, кичевци масовно излегоа на улиците за да ја прослават победата. На плоштадот во Кичево веќе почнаа да се собираат голем број граѓани пеејќи ја химната на ВМРО-ДПМНЕ.

ФОТО: Курир

 

 

 

27.04.2014 - 22:30

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега