Во овие општини Пендаровски води

 

Арачиново

Ѓорге Иванов 320
Стево Пендаровски 1059

Чучер Сандево

Ѓорге Иванов 1572
Стево Пендаровски 1659

Сарај

Ѓорге Иванов 872
Стево Пендаровски 1376

Карпош

Ѓорге Иванов  4612
Стево Пендаровски 5604

Центар

Ѓорге Иванов 4035
Стево Пендаровски 5828

Чаир

Ѓорге Иванов 2.386
Стево Пендаровски 3.505

Студеничани

Ѓорге Иванов 1826
Стево Пендаровски 3888

Куманово

Ѓорге Иванов 5132
Стево Пендаровски 5254

Струга

Ѓорге Иванов 3113
Стево Пендаровски 3412

Пласница

Ѓорге Иванов 603
Стево Пендаровски 864

27.04.2014 - 22:45

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега