Дебакл на опозицијата во Источна Македонија

Резултати од третата изборна единица

27.04.2014 - 22:32

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега