Пендаровски се држи - еве ја моменталната разлика меѓу двајцата кандидати

Претседателски избори - втор круг

 

27.04.2014 - 22:23
Фото: 
Дневник

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега