ДИК: Еве каде води СДСМ во моментов

Општина Центар е единствената општина во Македонија каде листата на СДСМ има предност 

Центар:

 

ВМРО-ДПМНЕ 2.977
СДСМ  3.491

27.04.2014 - 22:03

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега