СДСМ и Пендаровски добро се држат: Еве ги моменталните резултати за цела Македонија

 

Претседателски
Иванов: 304.000
Пендаровски 217.000

Парламентарни
ВМРО-ДПМНЕ 229.000
СДСМ 130.000

27.04.2014 - 21:58

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега