ВМРО-ДПМНЕ го “гази“ СДСМ и во Ресен

Парламентарни избори

Ресен

ВМРО-ДПМНЕ 3.511

СДСМ 1.695

27.04.2014 - 21:25
Фото: 
МИА

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега