СДСМ заостанува - еве каква е состојбата во Аеродром

Парламентарни избори

Аеродром

ВМРО 9.100

СДСМ 5.500

27.04.2014 - 21:18
Фото: 
МИА

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега