ДИК преброја четвртина од гласовите: Пендаровски солиден

27.04.2014 - 21:16

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега