Еве ја моменталната разлика меѓу ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ на ниво на Македонија

МАКЕДОНИЈА

ВМРО-ДПМНЕ 129.000

СДСМ 70.000

27.04.2014 - 21:10

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега