Пендаровски добро се држи: Еве ги моментланите резултати

Македонија

 

Ѓорге Иванов 203.000
Стево Пендаровски 141.000

27.04.2014 - 21:00

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега