ДИК преброја 15% од гласовите: Еве ги резултатите

27.04.2014 - 20:52

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега