Ѕирнете која партија има предност во Петровец

Парламентарни избори

Општина Петровец

ВМРО-ДПМНЕ 1.300

СДСМ 390 

 

27.04.2014 - 20:52
Фото: 
МИА

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега