Еве го резултатот меѓу Груевски и Заев во Струмица

По обработените 10,58 проценти од четвртата изборна единица, каде гласаа 6.671 граѓани или 70,96%, ВМРО-ДПМНЕ со убедливо водство во Струмица.

 

 

 

27.04.2014 - 20:48

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега