Водство на Иванов и во Крива Паланка

Претседателски избори

Крива Паланка

Ѓорге Иванов 3.047 

Стево Пендаровски 1.933

 

27.04.2014 - 20:45
Фото: 
МИА

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега