Ова е моменталниот резултат меѓу Иванов и Пендаровски

 

Македонија
Иванов 136.000
Пендаровски 91.000

27.04.2014 - 20:34

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега