ФОТО: Кога таа ќе ги рашири нозете настанува хаос

 

Таа важи за една од најпознатите српски старл  ети.

Станија Добројевиќ, која пред извесно време отпатува во Америка за да најде работа, иако се изјасни дека извесно време нема да се огласува на социјалните мрежи бидејќи во Србија се истрошила поради негативните коментари, па ѝ е потребен и одмор, изгледа дека закрепнала, па на Фејсбук објавила многу провокативна фотографија.

Имено станува збор за фотографија на која старлетата седнала на тротоар, ги раширила нозете и погледот го кренала високо во далечина. Меѓутоа, наизглед обичната фотографија направила вистински метеж бидејќи Станија облекла „жешки“ кратки панталони па потполно се оцртало нејзиното меѓуножје. 

27.04.2014 - 17:36

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега