ВИДЕО: Најдоброто видео во чест на Пол Вокер

Ова видео е најдоброто видео посветено на трагично загинатиот актер Пол Вокер. Во негова чест повторно беше снимена сцена од „Fast and Furious“ и тоа на неверојатен начин...

27.04.2014 - 09:17

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега