Што се случува: Свеат полициски светла - огромен број полицајци се движат по скопските улици

Голем број полициски автомобили со вклучени сирени вечерва може да се забележат низ цело Скопје. Очевидци за Press24 велат дека огромен број полицајци се движат низ скопските улици. Екипата на Press24 се обиде да дознае за што станува збор но се уште немаме детали. Нашиот репортер е на терен, наскоро очекуаме повеќе информации

25.04.2014 - 21:44

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега