ВИДЕО: ВМРО-ДПМНЕ подготви „будилник“ со кој ги потсетува граѓантие да гласаат за нив

25.04.2014 - 21:25

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега