Почина малолетно девојче: Го прегазил со автомобил и побегнал

Малолетно девојче загина во сообраќајна несреќа откако вечерва, била прегазена во Панчево, Србија. Како што јавуваат локалните српски медиуми, возачот го прегазил девојчето и воопшто не застанал. Тој продолжил да вози и побегнал од местото.
Полицијата во моментов врши увид. Сепревземаат мерки за пронаоѓање на возачот.

25.04.2014 - 21:12

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега