Груевски: Сценаријата на СДСМ ќе и донесат штета на Македонија

25.04.2014 - 17:10

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега