Сакам да имам секс пред полн стадион- се отвори Марија Шерифовиќ

Познатата српска пејачка Марија Шерифовиќ не престанува да не изненадува со нејзините шокантни изјави.

Имено таа на големо се подготвува за нејзиниот концерт кој ќе се одржи во мај на стадионот Вождовац, и на пибликата и најави невиден спектакл.

Бината ќе биде во обликот на Православниот крст, тоа е моја голема желба, изјавила Марија. Таа вели дека ниту најавите за лошото време нема да ја спречат да приреди незаборавна вечер на публиката.

Ако падне дожд, на сите ќе им поделиме кабаници, ќе се соблечеме голи и ќе играме по дождот, изјавила Марија и додава  дека нема да и биде проблем ниту да води љубов пред полниот стадион.

 

Не е поентата да се води љубов пред празен стадион, туку пред полн, за да има смисла изјавила пејачката.

25.04.2014 - 16:01

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега