ФОТО: Се ожени синот на Цеца?

Синот на познатата српска пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ објави дека се венчал со својата девојка Маша Терзиќ.

Вељко на Фејсбук ги извести пријателите дека рипнал во тавче.

Српските медиуми веднаш ја повикаа Цеца да даде коментар за овие радосни вести,  но таа само кратко им одоговорила:

-Не сакам ништо да коментирам,. Што и да кажам би било премногу субјективно - вели Цеца.

25.04.2014 - 15:20

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега