ВИДЕО: Мислела дека згазила куче- ова не го очекувала

Додека повеќето од произведувачите на автомобили во рекламите ги прикажуваат совршените страни на новопроизведените автомобили, одредена маркетинг агенција се одлучи за една малку поинаква реклама која ќе ви остави неверојатен впечаток.

 

25.04.2014 - 13:40

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега