ФОТО: На Кајмаковски конечно му го дадоа автомобилот од X-factor

Даниел Кајмакоски денеска го доби автомобилот Мини кој го освои како награда по победата на регионалниот Икс Фактор. Од неговата продукција најавуваат дека тој набрзо ќе објави и сингл, а закажуваат и голема турнеја која стартува на 23 мај со концерт во арената Борис Трајковски во Скопје, а потоа, ќе продолжи низ сите градови на поранешна Југославија

 

25.04.2014 - 13:21

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега