ВИДЕО: Само чудо го спаси од сигурна смрт - ова видео стана нов Интернет хит

Британскиот маратонец Адам Вокер само чудо го спаси од сигурна смрт. Овој Британец кој пливаше, се шокираше кога до него се појави ајкула, а верувале или не, го спасија јато делфини.

25.04.2014 - 13:00

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега